JUNO NEW ORİGİNS V1.1.109 FULL APK – TAM SÜRÜM

Juno New Origins v1.0.909 Uzay gezegenlerin keşfi ve strateji kurmak için harika bir seçenektir. Oyun Play Store’da 72.99TL’dir. Şimdi  https://gergedanoyun.com/ 

aracılığıyla en aşağıdan ücretsiz bir şekilde indirip keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Juno New Origins v1.0.909 FULL APK, simülasyon ve uzay temalı oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Jundroo LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahip olduğunuz malzemelerle roketinizi tasarlamak, görevlere katılmak ve uzayın derinliklerinde gezegenleri keşfetmektir. Detaylı editör sistemi, uzak gezegenler, araçlarınız için onlarca malzeme ve dahası sizleri bekliyor. Juno New Origins v1.0.909 sürümünde yeni görevler, etkinlikler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. SimpleRockets 2 oyunu bu sürümde adını değiştirmiş ve Juno New Origins olmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Juno New Origins Play Store’da 72.99TL’dir.

Bilgilendirme 1: Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle   .apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 2 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Android Cihazlarda APK Yükleme Adımları Neler?

  1. Ayarları açın.
  2. Güvenlik kategorisine girin.
  3. "Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver" seçeneğini seçin.
  4. APK dosyasını indirin.
  5. APK dosyasını kurun.

Windows Cihazlarda APK Dosyası Hangi Programla Açılır?

APK dosyası hangi programla açılır?

Android Studio ya da Bluestacks gibi uygulamalar bu iş için uygundur. İndirdikten sonra APK aç sekmesinden APK dosyası indirilebilir. 

 

X